Łabunie: Bezpłatne badania mammograficzne

  • 27.05.2018, 07:00
  • ak
Łabunie: Bezpłatne badania mammograficzne
Warto dbać o swoje zdrowie i regularnie się badać. Mieszkanki gminy łabunie będą miały niedługo możliwość skorzystania z bezpłatnej mammografii.

Mammobus dotrze do Łabuń 13 czerwca. Zaparkuje przy bibliotece na ul. Orzechowej. W badaniach mogą wziąć udział ubezpieczone panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie były leczone z powodu raka piersi i jednocześnie w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii finansowanej przez NFZ lub otrzymały wynik ze wskazaniem do wykonania badania po 12 miesiącach. 

Nie trzeba żadnych skierowań, ale należy się wcześniej zarejestrować pod nr tel. 58 666 2444 lub na stronie www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe