Tomaszów Lubelski: Wyprzedzić raka. Bezpłatne badania dla pań

  • 24.05.2018, 09:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Wyprzedzić raka. Bezpłatne badania dla pań
Na przyszły wtorek (29 maja) w Tomaszowie Lubelskim zaplanowano akcję bezpłatnych badań mammograficznych. Skorzystać z nich za darmo mogą panie w wieku 50-69 lat.

Mammografia wykonywana będzie w ambulansie, który zaparkuje przy kaplicy św. Wojciecha na ul. Królewskiej. Pacjentki przyjmowane będą w godz. 9-15. Badania są darmowe dla pań w wieku 50-69 lat, bo finansuje je Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Warto z tej okazji skorzystać, bo mammografia jest najlepszą metodą umożliwiającą wczesne rozpoznanie zmian patologicznych (w tym także raka) w utkaniu piersi, a dla kobiet po menopauzie jej czułość jest najwyższa.

Kobiety zainteresowane badaniem nie potrzebują skierowań. Wystarczy się zarejestrować pod nr tel.:  85 676 03 32 ; 85 6767 13 22 lub na stronie internetowej: www.wirtusplus.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe