Tomaszów Lubelski: Na rok przed dyplomem. Uczniowie ZS nr 4 wśród najlepszych

  • 18.05.2018, 13:30
  • ak
Tomaszów Lubelski: Na rok przed dyplomem. Uczniowie ZS nr 4 wśród najlepszych Fot. ZS nr 4 Tomaszów Lubelski
Trzy pierwsze miejsca w XII Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem” zajęli uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Konkurs odbył się w zeszłym tygodniu. Tomaszowska szkoła wystawiła do niego cztery drużyny trzecioklasistów. Uczniowie rywalizowali zgodnie z kierunkami nauczania: technik pojazdów samochodowych, technik logistyk, technik mechanik i technik elektryk.

Młodzi tomaszowianie zajęli w swoich kategoriach czołowe lokaty. W dziedzinach samochodowych Sylwester Stachowicz zdobył pierwsze miejsce, a Oskar Frankiewicz i Dariusz Pakuła byli na drugim. W zawodzie technik logistyk pierwszą lokatę wywalczył Dawid Dąbrowski. Wyróżnienia otrzymali Jacek Woś (technik mechanik) i Szymon Skiba (technik elektryk).

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe