Zamość: Smaki Zamościa i Roztocza na Jarmarku Hetmańskim 2018. Zgłoś się do konkursu

  • 18.05.2018, 09:00 (aktualizacja 18.05.2018 09:28)
  • ak
Zamość: Smaki Zamościa i Roztocza na Jarmarku Hetmańskim 2018. Zgłoś się do konkursu
Podczas tegorocznego Jarmarku Hetmańskiego, który tradycyjnie zostanie zorganizowany w Zamościu na początku czerwca, odbędzie się także Festiwal Produktu Lokalnego, a w jego ramach konkurs "Smaki Zamościa i Roztocza". Organizatorzy czekają na zgłoszenia.

Do konkursu mogą się zgłaszać firmy, ale też osoby prywatne. Zaproponować ocenie jury mają najróżniejsze lokalne przysmaki. Nagrody przyznawane będą w kategoriach: wyroby gastronomiczne, wypieki (ciasta, chleby i inne) i nalewki.

Karty zgłoszenia (w załączniku poniżej) należy dostarczyć organizatorom do 25 maja, drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] wpisując w temacie: konkurs potraw lub pocztą na adres: Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość. Osobą wyznaczoną do kontaktu z uczestnikami jest Agnieszka Olech, tel./fax. 84- 639 20 21 (pełny regulamin w załączniku poniżej).

Prezentacja potraw oraz ocena jury powołanego przez organizatorów odbędzie się w sobotę, 2 czerwca o godz. 16.

Zwycięzcy mogą liczyć na Certyfikaty „Smaki Zamościa i Roztocza” – Lokalna Organizacja Turystyczna „Zamość i Roztocze”, nagrody za trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii, a także promocję na stronach internetowych www.roztocze.org.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe