Gm. Łukowa: 37. Mały Konkurs Recytatorski. Kto był najlepszy?

  • 18.05.2018, 08:00
  • ak
Gm. Łukowa: 37. Mały Konkurs Recytatorski. Kto był najlepszy? Fot. GOK Łukowa
Troje najlepszych uzyskało tytuł laureatów i będą reprezentować gminę Łukowa w powiatowym etapie 37. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej. Jurorzy zdecydowali,że najpiękniej zaprezentowali się na scenie: Anna Wróbel ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej i Wiktoria Kozyra ze Szkoły Podstawowej im. por. E. Błaszczaka ps. Grom w Chmielku (w kategorii klasy I-III), a także Kacper Czerniak, uczeń SP w Łukowej, w kategorii klas IV-VI.

Ta trójka (na zdjęciu poniżej) będzie reprezentować gminę na etapie powiatowym, który w Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się jutro (19 maja).

Ponadto komisja przyznała wyróżnienia Michalinie Tworzewskiej i Weronice Zawadzińskiej z SP w Chmielku oraz Mikołajowi Mielniczkowi i Rafałowi Wyrwa z SP w Łukowej. Wszyscy recytatorzy otrzymali upominki książkowe.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe