Dla kogo Podwórko Talentów Nivea? Ruszyło głosowanie

  • 17.05.2018, 08:36
  • ak
Dla kogo Podwórko Talentów Nivea? Ruszyło głosowanie
Zgłoszenia napłynęły z całej Polski, ale na liście zwycięzców znajdzie się tylko 15 miejscowości, w których powstaną Podwórka Talentów Nivea. O takie wyjątkowe place zabaw starają się również miejscowości z naszego regionu.

O ostatecznym wyniku zdecydują internauci głosujący na wybrane miejscowości na internetowej stronie www.podworko.nivea.pl. Konkurs ruszył 11 maja i potrwa do 21 czerwca. Nowoczesne, świetnie wyposażone place zabaw powstaną później w pięciu miejscowościach z każdej kategorii: do 20 tys. mieszkańców; 20-60 tys. mieszkańców, powyżej 60 tys. mieszkańców.

W zabawie i walce o nagrody biorą udział również miejscowości z naszego regionu. Powiat biłgorajski jest reprezentowany przez Czernięcin Główny (gm. Turobin) i Majdan Stary (gm. Księżpol), a powiat tomaszowski przez Krynice i Tyszowce.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Podwórko Talentów Nivea powstało przy Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu. Pisaliśmy o tym TUTAJ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe