Biłgoraj: Ada z MDK wytańczyła nagrodę w Puławach

  • 16.05.2018, 15:18
  • ak
Biłgoraj: Ada z MDK wytańczyła nagrodę w Puławach
Pierwszą nagrodę za choreografię „Dla Ciebie, Jasieńku” wytańczyła grupa Ada z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju podczas XIX Wojewódzkiego Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach. Były też nagrody indywidualne dla biłgorajanek.

Impreza odbyła się w miniony weekend. Tancerki Ady, wychowanki Edyty Buczek zostały bardzo wysoko ocenione przez jury. Nie tylko zdobyły pierwsze miejsce w kategorii zespołów powyżej lat 14, ale też zostały dostrzeżone w klasyfikacji indywidualnej. Tańczące w "Dla Ciebie, Jasieńku" Kasia Szado i Patrycja Poźniak otrzymały wyróżnienia.

Festiwalowa komisja dostrzegła również talent solistek. W najstarszej grupie wiekowej główną nagrodę otrzymała Martyna Dmitroca. Drugie miejsce zajęła Joanna Zych, a Oliwia Stelmach była trzecia.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe