Tereszpol: Po dziurach nie będzie śladu. Ruszył remont drogi

  • 16.05.2018, 14:00
  • ak
Tereszpol: Po dziurach nie będzie śladu. Ruszył remont drogi Fot. UG Tereszpol
Za jakiś czas wreszcie będzie można normalnie jeździć ulicą Szkolną w Tereszpolu-Zaorendzie. Rozpoczął się remont tej drogi.

To droga gminna. Na jej remont samorząd otrzymał dotację z „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Umowę z wykonawcą podpisano w kwietniu. Prace wykona Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim.

Całość zadania, które ma być sfinalizowane w drugiej połowie października, będzie kosztować ponad 5,8 mln zł. Dotacja z budżetu państwa wynosi połowę. Drugą wykłada samorząd.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Smutny_Pepe
Smutny_Pepe 19.05.2018, 15:31
Zróbcie mi światłowód, dzbany xd

Pozostałe