Gm. Zamość: Remonty szkół w Mokrem i Borowinie Sitanieckiej

  • 16.05.2018, 11:00
  • ak
Gm. Zamość: Remonty szkół w Mokrem i Borowinie Sitanieckiej Fot. UG Zamość
Nie tylko szkoła w Sitańcu, o czym informowaliśmy w zeszłym tygodniu, przejdzie remont. Prace planowane są również w Mokrem i Borowinie Sitanieckiej.

Te dwie inwestycje zrealizuje jedna firma: Usługi Budowlane “EFEKT” inż. Paweł Grabarczuk. Jej przedstawiciele przejęli już zresztą place budowy. Z remontami ruszą jednak dopiero za jakiś czas.

Przy szkole w Mokrem budowlańcy pojawią się na dobre na początku lipca, zaraz po zakończeniu roku szkolnego. Natomiast budynek szkoły w Borowinie Sitanieckiej remont przejdzie w 2019 roku.

W obu przypadkach zakres prac obejmuje m.in. wymianę instalacji centralnego ogrzewania, oświetlenia, starych okien, ocieplenie ścian i zainstalowanie paneli fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego w ramach działania 5.2. Efektywność energetyczna sektora publicznego.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe