To była podróż życia wygrana z Kroniką Tygodnia

  • 15.05.2018, 12:00
  • bw
To była podróż życia wygrana z Kroniką Tygodnia
Marta Kulczyńska jest właścicielką małego sklepu na ulicy Wyszyńskiego w Zamościu. W ub. roku wzięła udział w naszym plebiscycie na Najsympatyczniejszego Sprzedawcę. Wygrała główną nagrodę – wycieczkę do kurortu uzdrowiskowego w Druskiennikach na Litwie.

Druskienniki to miejscowość położona w południowej Litwie, nad rzeką Niemen. Znana jest z uzdrowiska, wód mineralnych i licznych atrakcji, które czekają na odwiedzających to miasteczko turystów. Pani Marta wybrała się tam w wycieczkę, która była główną nagrodą w naszym konkursie na Najsympatyczniejszego Sprzedawcę. Do kurortu w Druskiennikach dotarła 1 maja wraz z mężem. Oprócz odpoczynku w luksusowym SPA mogła także podziwiać piękne zabytki: cerkiew prawosławną, urokliwe kamieniczki, a także "dom do góry nogami", który jest miejscową atrakcją.

 Zachwyciła ją również litewska kuchnia. Zasmakowała w litewskim chłodniku i serach, które są specjalnością miejscowej kuchni. Pani Marta przyznaje, że mimo stereotypów Litwini są przyjaźnie nastawieni do Polaków.

 – Jesteśmy małżeństwem od 43 lat. Gdyby nie konkurs "Kroniki Tygodnia", nie zdecydowalibyśmy się na taki wyjazd. A to była dla nas podróż życia – przyznaje pani Marta. 

I dodaje, że zakochała się w Druskiennikach. 

 – Bardzo możliwe, że jeszcze tam wrócę. To wyjątkowe miejsce z klimatem – powiedziała nam po powrocie z wycieczki. 

Fundatorem nagrody było Biuro Podróży Mario Presto z Białej Podlaskiej. www.mariopresto.pl/

bw

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe