Lekarze przyjadą do Bełżca

  • 16.05.2018, 07:00
  • roh
Lekarze przyjadą do Bełżca Fot. pixabay.com
W niedzielę 20 maja mieszkańcy Bełżca poczują się jakby mieli w swojej miejscowości szpital. W ramach "białej niedzieli" będą mogli skorzystać z porad 10 lekarzy specjalistów z Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz wykonać bezpłatne badania.

W niedzielę w budynku szkoły (nowego gimnazjum) w Bełżcu mieszkańcy gminy będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji: dermatologa, ortopedy, pulmonologa, geriatry, neurologa, ginekologa, laryngologa, chirurga-urologa, kardiologa i okulisty.

 – To minimalna liczba lekarzy. Mamy sygnały, że będzie też dodatkowy kardiolog – mówi Andrzej Adamek, wójt Bełżca.

Mieszkańcy gminy będą mieli też możliwość wykonania bezpłatnych badań: EKG, pomiaru ciśnienia, spirometrii (pojemność życiowa płuc), pomiaru poziomu cukru we krwi, badania słuchu, komputerowego badania wzroku i cytologii. Rejestracja pacjentów odbywać się będzie w godz. 9-13. Podczas zapisów wymagany jest PESEL. Przyjęcia lekarzy rozpoczną się o godz. 10.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dd
dd 17.05.2018, 08:46
co nie mają oni ośrodka zdrowia,czy co,

Pozostałe