Biłgoraj: Graficy z LO im. ONZ w wojewódzkiej czołówce

  • 14.05.2018, 10:00
  • ak
Biłgoraj: Graficy z LO im. ONZ w wojewódzkiej czołówce Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Jedna z biłgorajskich licealistek zajęła pierwsze miejsce, jej kolega był trzeci, a koleżanki wyróżnione. Uczniowie klasy graficznej w LO im. ONZ w Biłgoraju świetnie wypadli podczas wojewódzkiego konkursu plastycznego "Czytanie - polecam".

Konkurs został zorganizowany przez Bursę Szkolną nr 1 w Lublinie. Pierwszą nagrodę otrzymała w nim Magdalena Brodziak, drugoklasistka LO im. ONZ w Biłgoraju. Jej kolega z klasy Daniel Lipiński zajął trzecie miejsce, a koleżanki Karolina Kloc i Dominika Pietruczyk zostały wyróżnione.

Uczniowie wykonali plakaty w programie do grafiki wektorowej Inkscape. Ich zadaniem było też atrakcyjnego hasła zachęcającego do czytania.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie oraz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie.

Opiekunem biłgorajskich licealistów jest Anna Dobraczyńska, nauczyciel grafiki komputerowej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe