Hrubieszów: Jest wykonawca kompleksu sportowego przy SP nr 3

  • 13.05.2018, 12:00
  • ak
Hrubieszów: Jest wykonawca kompleksu sportowego przy SP nr 3 Fot. pixabay.com
Władze Hrubieszowa wybrały już firmę, która zbuduje kompleks sportowy przy Szkole Podstawowej nr 3. Prace nie powinny trwać dłużej, niż do końca listopada br.

Do przetargu zgłosiło się dwóch oferentów. Wygrała firma, która kompleks sportowy przy Trójce jest gotowa wykonać za niespełna 1,79 mln zł.  Trzydzieści procent kosztów całej inwestycji miasto pozyskało z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Przy hrubieszowskiej SP nr 3 powstaną dwa nowe boiska wielofunkcyjne do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i tenisa, badmintona i do gry w ringo. Zbudowana zostanie także 60-metrowa bieżnia czterotorowa, skocznia do skoku w dal i siłownia zewnętrzna. Poza tym cały teren zostanie ogrodzony i oświetlony oraz wyposażony w ławki i inne elementy "małej architektury".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe