Biłgoraj: Uczniowie ZSZiO pojechali do Niemiec. Uczą się i zwiedzają

  • 11.05.2018, 12:00
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie ZSZiO pojechali do Niemiec. Uczą się i zwiedzają Fot. ZSZiO Biłgoraj
25-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju pojechała na praktyki do Niemiec. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu "Jestem Europejczykiem".

Zawodowe doświadczenia u naszych zachodnich sąsiadów mają okazję zdobywać uczniowie drugich klas technikum gastronomicznego, fryzjerskiego, kelnerskiego, mechanicznego oraz hotelarskiego. Pracują w niemieckich przedsiębiorstwach, hotelach i restauracjach. Znajdują jednak również czas na odpoczynek, spotkania integracyjne, wycieczki do dużych niemieckich miast.

Podczas pobytu młodzież ma zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie oraz kieszonkowe na własne wydatki. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt „Jestem Europejczykiem” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. Organizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe