Pamiętaj o swojej mamie. Złóż jej życzenia i wygraj prezent

  • 10.05.2018, 15:19 (aktualizacja 16.05.2018, 07:10)
  • ak
Pamiętaj o swojej mamie. Złóż jej życzenia i wygraj prezent
Jest opiekuńcza, oddana, zawsze gotowa pomóc. Kocha miłością bezgraniczną, bez względu na to, czy jej dziecko ma kilka dni czy też kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat. Taka była, jest i będzie Twoja mama. Pamiętaj o niej, zrób niespodziankę i prezent z okazji Dnia Matki.

To ważne, wyjątkowe święto już niedługo. Czas pomyśleć o mamie i np. zaskoczyć ją pięknymi, szczerymi życzeniami. Wy je napiszcie, a my je opublikujemy w Kronice Tygodnia tuż przed Dniem Matki (w wydaniu 22 maja).

Na Wasze serdeczności dla mam czekamy już teraz. Wysyłajcie je na adres redakcji (ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość), mejlem: [email protected] lub w wiadomościach na naszym facebookowym profilu. Ostateczny termin to 18 maja. Do życzeń możecie dołączyć zdjęcia.

Kilka miłych słów od córki czy syna na pewno będzie dla każdej z mam wspaniałą niespodzianką. Ale my mamy też prezenty. Trzy osoby, których życzenia będą najpiękniejsze obdarujemy ręcznie wykonanymi szkatułkami z zamojskiego saloniku z rękodziełem W Ramach Sztuki (ul. Bazyliańska 19).

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe