Zenek Martyniuk i Akcent gwiazdami Dni Tomaszowa Lubelskiego 2018

  • 10.05.2018, 07:07 (aktualizacja 10.05.2018 07:17)
  • ak
Zenek Martyniuk i Akcent gwiazdami Dni Tomaszowa Lubelskiego 2018 Fot. facebook.com
Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od tegorocznych Dni Tomaszowa Lubelskiego. Wiadomo, że gwiazdą trzydniowej imprezy będzie zespół Akcent z wokalistą Zenkiem Martyniukiem na czele. Zagra również grupa Vox.

Dni Tomaszowa Lubelskiego potrwają od 25 do 27 maja. Pierwszy dzień minie na sportowo. odbędą się biegi przełajowe. Nazajutrz zaplanowano grę miejską i turniej szachowy, ale najwięcej wydarzeń przyniesie niedziela (27 maja).

Tego dnia na stadionie miejskim odbędzie się wielki festyn. Będą warsztaty wokalne, ale przede wszystkim liczne koncerty. Na scenie prezentować się mają zespoły King`s Sindicate, Sonic, Meffis, także grupa Vox (szczegóły na plakacie. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół akcent z idolem fanów muzyki disco polo Zenkiem Martyniukiem.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sąsiadka
sąsiadka 18.05.2018, 08:40
kaczyński jak sie dowie o tej imprezie to jeszcze bardzie obniży pobory żukowskiemu za rozrzutność,

Pozostałe