Krasnobród: Śpiewają jak słowiki. Po eliminacjach festiwalu (ZDJĘCIA, WYNIKI)

  • 10.05.2018, 07:00 (aktualizacja 10.05.2018, 08:15)
  • ak
Krasnobród: Śpiewają jak słowiki. Po eliminacjach festiwalu (ZDJĘCIA, WYNIKI) Fot. Krasnobrodzki Dom Kultury
Martyna Gil z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu oraz Amelia Kłos i Adriana Różańska z Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu wypadły najlepiej podczas eliminacji Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający słowik”, które odbyły się w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Na scenie KDK rywalizowało 19 wokalistów z powiatu zamojskiego, którzy zwycięsko przeszli przez wcześniejsze etapy konkursu. Zwyciężczynie będą śpiewać dalej i walczyć o nagrody w finale wojewódzkim, który odbędzie się 23 i 24 maja w Rykach. 

Martyna Gil zachwyciła jurorów wykonaniem piosenki "Polska Madonna". Amelia Kłos zaśpiewała "Czarną kicię", a Adriana Różańska utwór "O niebo lepiej". 

Konkursowa komisja, w której zasiedli Kornelia Niedbał i Andrzej Sar z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie, przyznała też nagrody Emilii Stefańskiej z GOK w Nieliszu i Karolinie Szeremecie z MDK w Zamościu. Laureatkami wyróżnień zostały zaś Aleksandra Bartoszczyk i Oliwia Krawczyk z GOK w Nieliszu oraz Dominika Radlińska z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.

Wszyscy uczestnicy konkursu w KDK odebrali dyplomy, a laureaci - nagrody rzeczowe. Dla nominowanych do etapu wojewódzkiego były również specjalne statuetki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zamościu.
 

 

ak

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe