Handlowe niedziele na Zamojskich Jarmarkach

  • 09.05.2018, 09:03
  • ak
Handlowe niedziele na Zamojskich Jarmarkach
Dwie najbliższe majowe niedziele (13 i 20 maja) będą dniami wolnymi od handlu, ale w Zamościu będzie można i coś kupić, i sprzedać. Miasto organizuje Zamojskie Jarmarki. Handlowanie odbywać się ma na Rynku Solnym.

Aby wystawić swój towar na Zamojskim Jarmarku wystarczy się zgłosić, bo udział jest bezpłatny. Zainteresowani powinni w tej sprawie pisać na adres: [email protected] albo telefonować pod nr: 84 638 58 06.

W zgłoszeniu, które powinno zostać złożone najpóźniej w piątek 11 i 18 maja do godz. 10, należy ująć asortyment, wielkość stoiska oraz informację, czy  potrzebny będzie dostęp do prądu. Miasto ma ograniczoną liczbę namiotów, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Zamojskie jarmarki mają trwać od godz. 9 do 18.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe