Zamość: Flaga od prezydenta RP dla SP nr 3

  • 9.05.2018, 05:33 (aktualizacja 09.05.2018 06:45)
  • bw
Zamość: Flaga od prezydenta RP dla SP nr 3 Przedstawiciele szkoły spotkali się z Pierwszą Damą.
2 maja w Dzień Flagi prezydent RP Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe i listy gratulacyjne instytucjom i osobom krzewiącym kulturę polską w kraju i za granicą. Pamiątkową flagę i list gratulacyjny otrzymali także przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu.

2 maja przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie odznaczenia i pamiątkowe flagi otrzymały m.in. organizacje harcerskie, kulturalne, hospicja, kościoły, a także organizacje szczególnie zasłużone w działalności społecznej, kulturalnej i gospodarczej. Wyróżnione zostały również szkoły, które obchodzą w tym roku jubileusz istnienia. Jedną z takich placówek była Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu. Prezydent przekazał zamojskiej podstawówce flagę i adresowany do społeczności szkolnej list gratulacyjny. Flagę i list odebrała dyrektor Maria Mołdoch wraz z delegacją uczniów. 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe