Zamość: Ucz się angielskiego w bibliotece za darmo

  • 07.05.2018, 10:00
  • ak
Zamość: Ucz się angielskiego w bibliotece za darmo Fot. pixabay.com
Książnica Zamojska zaprasza najmłodszych czytelników do nauki języka angielskiego w ramach kursu e-learningowego funenglish.pl. Pierwsze zajęcia już w przyszłym miesiącu.

Kurs funenglish.pl jest bezpłatny i adresowany do dzieci w wieku 6 - 12 lat. Został pomyślany tak, by łączyć naukę z zabawą. Każdy uczestnik może korzystać z kursu zupełnie samodzielnie. Potrzebny jest do tego wyłącznie biblioteczny komputer i dostęp do internetu. Pomysłodawcy projektu zapewniają, że wystarczy uczyć się dwa razy w tygodniu przez niespełna godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty.

Kurs ruszy w czerwcu, a w czasie wakacji zaplanowano również w Książnicy Zamojskiej cykl spotkań w Mediatece The library is cool  promujących wśród dzieci naukę języka angielskiego i kurs e-learnigowy FunEnglish.

Biblioteka otrzyma dostęp do kursu dzięki udziałowi w szóstej edycji projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe