Zamość: Nagroda w fotograficznym konkursie dla Kacpra Nowaka

  • 07.05.2018, 07:00 (aktualizacja 07.05.2018, 12:36)
  • ak
Zamość: Nagroda w fotograficznym konkursie dla Kacpra Nowaka Fot. Kacper Nowak
Żeby zrobić tak piękne zdjęcia Tatr, trzeba nie tylko mieć prawdziwy fotograficzny talent, ale też bardzo te góry kochać. Kacper Nowak, uczeń I LO w Zamościu spełnił te warunki i zdobył drugą nagrodę w konkursie fotograficznym Poznaj Podhale.

Młody fotografik z Zamościa nagrodzone zdjęcie wykonał  w lutym 2018 r. podczas swojej wędrówki po Tatrach. Wspiął się wówczas na Kasprowy Wierch od strony Hali Gąsienicowej.

"Dzień był słoneczny, wyjątkowo mroźny i bardzo wietrzny. Szczyty tonęły w śnieżnym pyle. Udało mi się wówczas zrobić zaledwie kilka zdjęć, bo po chwili aparat był już cały mokry, a moje palce zesztywniałe z zimna. Jak się okazuje było warto, bo ze względu na niesprzyjające warunki, fotografie wyszły dość niesamowite, jakby bajkowe. Nie wiem kim są sfotografowani ludzie, ale ich pozdrawiam!" - opisuje swoją wyprawę Kacper Nowak.

Nagrodzona fotografia młodego zamościanina przedstawia Pośredni Wierch Goryczkowy.

To zdjęcie, a także prace innych laureatów konkursu Poznaj Podhale będzie można podziwiać na pokonkursowej wystawie w Hotelu BUKOVINA od 9 czerwca.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosia
Gosia 07.05.2018, 18:17
Kacper gratulacje. Super zdjecie i wrazenia z wyjazdu pewnie tez.
LZ
LZ 07.05.2018, 12:17
Dobre zdjęcie, ale artykuł...
"Młody fotografik z Zamościa nagrodzone zdjęcie wykonał w lutym 2018 r. podczas mojej wędrówki po Tatrach."
redakcja
redakcja 07.05.2018, 12:34
Czujność na wagę złota. Już poprawiliśmy błąd :)

Pozostałe