Biłgoraj Biega. OSiR zaprasza na imprezę

start 24.05.2019 17:00

OSiR Biłgoraj

koniec 24.05.2019 19:00

Lokalizacja: Biłgoraj, ul. Targowa

Długość trasy biegu liczy 1200 m. Uczestnicy wyruszą z plac przy Biłgorajskim Centrum Kultury, pobiegną ulicami Kościuszki, Lubelską i Targową, gdzie przy OSiR wyznaczona zostanie meta. Dla chętnych przewidziano również 8-kilometrowy bieg sztafetowy. Jeśli ktoś się na to zdecyduje, musi stworzyć drużynę składającą się z 4 zawodników.

Każdy uczestnik otrzyma w nagrodę pamiątkowy medal. Wśród upominków będzie także sprzęt sportowy i koszulki z logo biegu oraz podarki z okazji Dnia Matki. Na zakończenie wszyscy spotkają się przy grillu. 

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dostarczenie oświadczenia przez osoby dorosłe lub zgody rodziców przez osoby niepełnoletnie  (są do pobrania na stronie www.osir.lbl.pl) najpóźniej w dniu imprezy w godz. 16– 16.45, w miejscu startu.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.