Tomaszów Lubelski: Zwiedzanie za darmo. Noc Muzeów w Muzeum Regionalnym

start 18.05.2019 16:00

Muzeum Regionalne im. Janusza Petera Tomaszów Lubelski

koniec 18.05.2019 23:57

Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Muzeum Regionalne im. Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do siebie na Noc Muzeów.

Akcja jest planowana na nadchodzącą sobotę (18 maja). W tomaszowskim muzeum za darmo zwiedzać się będzie można (od godz. 16 do północy) wystawę „Barbarzyńskie tsunami. Okres wędrówek ludów w dorzeczu Odry i Wisły”.

Na godz. 17 zaplanowano także odczyt dr Barbary Niezabitowskiej-Wiśniewskiej zatytułowany „Roztocze – starożytna terra incognita? Badania wykopaliskowe w Ulowie”. Prelegentka z Instytutu Archeologii UMCS w Lublinie od 2001 roku bada kompleks leśny w okolicach Ulowa, gdzie odkryto stanowiska z okresu wpływów rzymskich oraz okresu wędrówek ludów.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.