Werbkowice: Jubileuszowy Bieg Cukrownika

start 28.04.2019 10:00

-

Lokalizacja: Werbkowice

To będzie już 25. edycja imprezy. Na niedzielę 28 kwietnia w Werkowicach zaplanowano doroczny Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny.

Impreza ma się rozpocząć o godz. 10. Start i meta każdego z wyścigów wyznaczone są przy hali sportowej.

Stąd jako pierwsi na swoją trasę wyruszą przedszkolaki, po nich ścigać się mają starsi biegacze w kilku kategoriach wiekowych. Ścigać się z czasem i rywalami będą dzieci i młodzież, osoby niepełnosprawne, pracownicy cukrowni, plantatorzy, parlamentarzyści oraz samorządowcy. Swój udział zapowiedzieli również zawodnicy z Białorusi i Ukrainy.

Bieg główny kobiet i mężczyzn rozpocznie się o godz. 13.30, a na godz. 14 zaplanowano dekoracje najszybszych zawodników.

W ramach cukrowniczego biegu zorganizowane zostaną także Dni Olimpijczyka, czyli spotkanie lokalnej społeczności z utytułowanymi polskimi sportowcami.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.