Zamość: Kiermasz Wielkanocny na Rynku Wielkim

start 14.04.2019 godz. 09:00

Zamojski Dom Kultury, Muzeum Zamojskie

koniec 14.04.2019 godz. 15:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

W niedzielę 14 kwietnia na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się doroczny Kiermasz Wielkanocny. Do udziału w nim zapraszają Zamojski Dom Kultury i Muzeum Zamojskie. Swoje zgłoszenia nadsyłać mogą firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi.

Własne stoliki lub stoiska można ustawić na płycie Rynku Wielkiego od godz. 8.00  po uprzednim uzgodnieniu miejsca z organizatorem – biuro organizacyjne w Zamojskim Muzeum.

W dniu imprezy pobierana będzie opłata – 10 zł za stolik o wymiarach 1 m x 2 m (większe stoiska – opłata odpowiednio większa). Warunkiem udziału w Kiermaszu jest wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do Zamojskiego Domu Kultury lub przesłanie e-mailem: [email protected] najpóźniej do dnia 5 kwietnia 2019 r. 

 

Podziel się:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kiermasz
Kiermasz 2.04.2019, 08:24
By zachęcić udział handlujących to nie powinno być opłat za własny stolik