Krasnobród: Ferie bez nudy w KDK

start 11.02.2019 11:00

Krasnobrodzki Dom Kultury

koniec 22.02.2019 11:00

Lokalizacja: Krasnobród

Krasnobrodzki Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia zimowych ferii. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 11 lutego.

Zajęcia w KDK mają się zaczynać codziennie o godz. 11. Program jest różnorodny i ciekawy. Znajdą się w nim m.in. warsztaty, turnieje i spektakle.

Poniedziałek (11 lutego) przyniesie warsztaty plastyczne pod hasłem "Gazetowe szaleństwo". Na środę (13 lutego) zaplanowano spotkanie pod nazwą "Kameleon - czyli zajęcia z niespodzianką". W pierwszym tygodniu ferii KDK oferuje również turniej wiedzy "Omnibus, czy to Ty?", zabawy muzyczne i warsztaty plastyczne oraz spektakl "Pinokio" w wykonaniu Teatru "Blaszany Bębenek". W ofercie są także zajęcia szachowe, które zakończą się finałowym turniejem (22 lutego).

Od drugiego poniedziałku ferii (18 lutego) zaprasza do siebie także Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnobrodzie. Tu zaplanowano gry, zajęcia plastyczne i różne zabawy. Początek zawsze o godz. 10, a zakończenie w samo południe.

Wszystkie spotkania są bezpłatne. Nie trzeba się na nie zapisywać ani wcześniej zgłaszać. Szczegółowy program na plakacie.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.