Zamość: 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących w ZDK

start 10.03.2019 15:30

Zamojski Dom Kultury

koniec 10.03.2019 16:30

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących w programie „15 lecie Kabaretu Skeczów Męczących”. Wydarzenie jest planowane na 10 marca (niedziela), godz. 15:30.

Bilety w cenie 60 i 75 zł do nabycia: w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury ul. Partyzantów 13, tel: 84 639 20 21online: www.kabaretowebilety.pl

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 02.03.2019, 05:47
Siedzę i myślę co by tu napisać, by przykrości nikomu nie sprawić.
Ale, skoro nie zamierzam kupić bileta to i pisać nie bede