Zamość: Ostra jazda na deskach ZDK

start 26.02.2019 18:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 26.02.2019 19:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na na brawurową komedię Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą – Mirosław Baka, Przemysław Sadowski, Adam Hutyra,Julia Kamińska oraz Katarzyna Żak.

Ostra Jazda już 26 lutego o godz. 18 w ZDK

Bilety w cenie 80 i 90 zł do nabycia w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury 84 639 20 21 oraz online na biletyna.pl Kup bilet>>>

Do czego zdolni są ludzie z dnia na dzień pozbawieni pracy? Do czego zdolni są ludzie, którzy nienawidzą swej pracy? Wreszcie, do czego zdolni są ludzie, którzy przebywają w towarzystwie pozbawionych i nienawidzących pracy? Niestety, chyba do wszystkiego. Nawet do tego, aby porzucić utarte koleiny znanej, bezpiecznej oraz akceptowalnej społecznie rodzinnej codzienności i rzucić się w nieznane i mroczne objęcia showbiznesu – Nieco roznegliżowanego showbiznesu? No dobrze, bądźmy szczerzy – zupełnie nagiego showbiznesu. Cóż, właściwie – pornobiznesu. Dalej już tylko może być śmiesznie. Nawet bardzo śmiesznie. Bohaterowie „Ostrej jazdy” poprzez udział w niefortunnej przygodzie z kinem niezupełnie familijnym przeżyją niezwykłe emocjonalne wstrząsy i prawdziwe duchowe rozterki. Jednak konieczność zmierzenia się z nagą rzeczywistością – momentami w sensie dosłownym – pozwala im spojrzeć na siebie i na ludzi wokół w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Pozwala im poznać nagą prawdę o przepraszam, po prostu prawdę o sobie. I popaść w kolejne tarapaty, tyle tylko, że tym razem miłosne? Nagość jeszcze nigdy nie była tak śmiesznie ubrana jak w naszej najnowszej prapremierze!

Tytuł oryginalny: Skin Flick. Autor: Norm Foster. Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński.

Reżyseria: Mirosław Połatyński

Kostiumy: Ewa Gdowiok

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.