Zamość: Zagrają dla pogorzelców z Kalinowic. Charytatywny koncert w ZDK

start 27.01.2019 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 27.01.2019 19:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Ta rodzina straciła dorobek całego życia. Ich dom w Kalinowicach spłonął niedługo przed świętami. Nie zostali sami. W pomoc rodzinie Maszewskich zaangażowało się wielu ludzi dobrej woli. Rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, a 27 stycznia w Zamojskim Domu Kultury organizują charytatywny koncert.

Na scenie ZDK od godziny 17 będą koncertować zespoły: Power Play, Veegas, Solaris, Baflo, Sonic, Tex. Odbędą się też aukcje. Już wiadomo, że wylicytować będzie można m.in. płyty z autografami, które organizatorom koncertu przekazali Kamil Bednarek, zespół Perfect i Ania Rusowicz. Zbiórka fantów wciąż trwa. Im więcej ich będzie, tym więcej pieniędzy uda się zebrać dla poszkodowanej w pożarze rodziny Maszewskich.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował pomoc dla pogorzelców. Prosi też o wsparcie dla tej rodziny. Pieniądze można wpłacać na konto Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej: 0712 4028 1611 1100 1005 6989 73 z dopiskiem Jacek Maszewski.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.