Józefów: Wielki finał WOŚP

start 13.01.2019 10:00

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Lokalizacja: Józefów

W niedzielę 13 stycznia na rynku w Józefowie zagra 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab postara się o mnóstwo atrakcji. Będzie m.in. potańcówka pod namiotem, koncerty oraz kącik zabaw dla najmłodszych. W trakcie wydarzenia po naszym rynku będą przechadzać się wolontariusze z puszkami WOŚP. 

Atrakcją nadchodzącej imprezy ma też być Roztoczański Zjazd na BelePECIE, który odbędzie się na stoku narciarskim w miejscowości Szopowe koło Józefowa. Szczegóły na facebookowym profilu wydarzenia. BelePET– pojazd zjazdowy zbudowany z plastikowych butelek typu PET. Dla dzieci organizatorzy przygotują foliowe worki wypełnione sianem i specjalną trasę dla najmłodszych.

Cel tych nietypowych zawodów to edukacja ekologiczna poprzez zabawę.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.