Biłgoraj: WOŚP gra dla małych pacjentów

start 13.01.2019 15:00

Biłgorajskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Biłgoraj, Kościuszki

Biłgoraj gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wielki finał, podobnie jak w całej Polsce, już w niedzielę 13 stycznia. Najwięcej będzie się działo w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Na scenie BCK zagrają  m.in. TZN Xenna- najważniejsza warszawska formacja punkowa lat 80., punk rockowa grupa  Mrzonki z Mielca oraz zespoły Biłgorajskiego Centrum Kultury i Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Do wylicytowania  wiele atrakcyjnych rzeczy  m.in.:  voucher na kurs prawa jazdy, voucher na ekstremalną podróż po Roztoczu, obrazy, fotografie Pawła Ambroziaka, gadżety WOŚP, vouchery na usługi kosmetyczne czy fryzjerskie. Start imprezy o godz.15.00.

A o godz. 20 tradycyjne Światełko do Nieba!

Przypominamy, że celem 27. Finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.  W tym roku w biłgorajskim sztabie zarejestrowało się łącznie 60 wolontariuszy, którzy będą kwestować na ten słuszny cel. 

Na ulicach naszego miasta pojawi się 46 wolontariuszy, 10 wolontariuszy będzie zbierało pieniądze na ulicach Tarnogrodu a 4 we Frampolu. Środki zebrane, zarówno w Tarnogrodzie, jak i we Frampolu zasilą konto biłgorajskiego sztabu.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.