Zaproszenie do X Jubileuszowego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych "Gaudium"

start 10.12.2018 godz. 11:00

SP nr 1 Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury, Klub Jazzowy Kosz

koniec 14.12.2018 godz. 14:00

Lokalizacja: Zamość, Biłgoraj

Przesłuchania konkursowe odbędą się w Zamościu i w Biłgoraju, a wielki finał w Biłgorajskim Centrum Kultury. Już można się zgłaszać do udziału w X Jubileuszowym Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych "Gaudium". Imprezę organizuje Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, a wspomagają ją BCK i zamojski Klub Jazzowy Kosz.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 3 grudnia. Należy je nadsyłać na adres: [email protected] Do udziału zapraszani są soliści  oraz zespoły muzyczne działające przy domach kultury, szkołach muzycznych i parafiach z terenu województwa lubelskiego, m.in. Lublina, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja. Każdy wykonawca powinien przygotować kolędę albo piosenkę świąteczną. Dopuszczalne są wykonania w różnych językach, nie tylko po polsku.

Przesłuchania uczestników będą się odbywały zamojskim Koszu (10 grudnia, od godz. 11) oraz Biłgorajskim Centrum Kultury (14 grudnia, od godz. 9). Wokaliści będą oceniani w trzech kategoriach wiekowych, oddzielną zaplanowano dla zespołów muzycznych.

Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest redakcja Kroniki Tygodnia.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.