Zamość: Grzegorz Kloc - rock i gospel w ZDK

start 08.12.2018 godz. 18:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 08.12.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert Grzegorza Kloca. Z koncertem "Rock i Gospel" artysta wystąpi w sobotę 8 grudnia o godz. 18. Bilety w cenie 25 złotych są już sprzedaży. Teraz kosztują 25 złotych, później cena wzrośnie do 35 zł. Można je nabyć w sekretariacie ZDK lub na stronie internetowej www.biletyna.pl.

Grzegorz Kloc jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków chrześcijańskich, artystą śpiewającym piosenki z przesłaniem. W Zamościu wystąpi ze swoim zespołem oraz chórkiem, nie zabraknie ciekawych duetów. Zapowiada się koncert familijny, dla ludzi w różnym wieku. Będzie też akcent świąteczny.

Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Współpracował między innymi z formacjami Sixteen, Daab i DeMono, a także Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz czy Anita Lipnicką. Jako wokalista Seventeen grywał trasy Lata z Radiem, a jego utwory doszły do czołówki listy Radia Zet.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.