Gm. Zamość: Patriotyczna wieczernica w bibliotece

start 09.11.2018 godz. 18:00

Biblioteka gmina Zamość

koniec 09.11.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Mokre, gmina Zamość

Wieczernica patriotyczna z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbędzie się w piątek (9 listopada) w bibliotece w Mokrem. Organizatorami wydarzenia są gminna książnica i miejscowa szkoła podstawowa.

Impreza ma się rozpocząć o godz. 18. W programie patriotycznego spotkania znajdzie się wieczór z poezją i pieśnią patriotyczną, a także uroczyste przekazanie i rozpalenie „Ognia Niepodległości”. Druhowie z OSP Mokre odbiorą płomień od ułana Zbigniewa Piecha, członka Korpusu Ochrony Pogranicza. Wszyscy uczestnicy wieczernicy odśpiewają też wspólnie hymn Polski. Wstęp jest wolny.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.