Zamość: Kto Ty jesteś? Polak Mały! - warsztaty w Muzeum Arsenał

start 11.11.2018 godz. 11:00

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał

koniec 11.11.2018 godz. 12:00

Lokalizacja: Zamość

Nie tylko patriotyczne uroczystości czy koncerty, ale też edukacyjne warsztaty złożą się na zamojskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Taką propozycję dla najmłodszych mieszkańców miasta ma Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał.

Spotkanie dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów zaplanowano na niedzielę 11 listopada. Ma się rozpocząć o godz. 11. 

Zajęcia edukacyjne „Kto Ty Jesteś? Polak Mały!" nawiązują tytułem do "Katechizmu polskiego dziecka" Władysława Bełzy i są inspirowane stałą wystawą „Zamojszczyzna na tle działań militarnych i rozwoju techniki wojskowej w XX w.", która czynna jest w Pawilonie pod Kurtyną. Tematem przewodnim niedzielnego spotkania będzie "Orzeł Biały".

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.