Tyszowce: Wielka charytatywna impreza dla Angeliki Zińkiewicz

start 16.09.2018 09:00

-

koniec 16.09.2018 19:00

Lokalizacja: Tyszowce

Mnóstwo ludzi dobrej woli zaangażowało się w organizację tego wydarzenia. W niedzielę 16 września w Tyszowcach odbędzie się impreza, podczas której zbierane będą pieniądze dla Angeliki Zińkiewicz z Hrubieszowa, młodej kobiety, która zapadła na bardzo poważną chorobę.

Historię Angeliki Zińkiewicz opisywaliśmy już w Kronice Tygodnia. Przypomnijmy, że młoda kobieta wspólnie z mężem z utęsknieniem czekali na narodziny pierwszej córki. Dziewczynka przyszła na  świat w kwietniu. Była zdrowa. Ale kilka godzin później zaczęło się dziać coś złego z jej mamą. Od tamtej pory jest w tym stanie. Rodzina zbiera pieniądze na jej leczenie i rehabilitację.

W pomoc zaangażowali się sołtysi gminy Tyszowce, ale też wielu, wielu innych ludzi dobrej woli. Za dwa tygodnie organizują charytatywny event. Będą zbierać pieniądze na pomoc młodej kobiecie. Będą koncerty, konkursy, aukcje i mnóstwo innych atrakcji.

Szczegóły na plakacie.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.