Horodło: Pyszna impreza, czyli Nadbużański Jarmark Kulinarny

start 22.07.2018 15:00

GOK Horodło

koniec 22.07.2018 23:59

Lokalizacja: Horodło

Rezerwujcie sobie przyszłą niedzielę (22 lipca) na wyjazd do Horodła. Odbędzie się tam Powiatowy Nadbużański Jarmark Kulinarny. Kronika Tygodnia patronuje tej imprezie.

Smakowity piknik zacząć się ma o godz. 15 na boisku sportowym w Horodle. W programie nie tylko coś dla ciała, ale również dla ducha. Jarmark będzie okazją do kół gospodyń wiejskich, gospodarstw agroturystycznych i gmin powiatu hrubieszowskiego.

Nie zabraknie muzyki. Wystąpi m.in. grupa Cykady z Dorohuska, a także lokalne zespoły. Będą też ludowe tańce i występy solistów. Punkt kulminacyjny to rozstrzygnięcie konkursu na "Hrubieszowski produkt kulinarny".

Jako gwiazda imprezy wystąpi zespół Soleo, a na koniec do tańca zagra grupa Accord.

Wydarzenie organizują Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, UG Horodło, a także miejscowy GOK.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.