Hrubieszów: Seanse pod chmurką. Zaproszenie do plenerowego kina

start 31.08.2018 21:00

Hrubieszowski Dom Kultury

Lokalizacja: Hrubieszów

Pierwszy seans już w piątek, 22 czerwca, a później będą kolejne. W te wakacje w Hrubieszowie filmy oglądać będzie można w plenerowym kinie.

Bohaterem tegorocznego filmowego lata w Hrubieszowie będzie Woody Allena, jeden z najoryginalniejszych twórców współczesnego kina. Filmy jego autorstwa i z jego udziałem wyświetlane będą na placu Hrubieszowskiego Domu Kultury w letnie piątki, zawsze o godz. 21. Pierwszy seans obrazu "Magia Księżyca" już 22 czerwca. Później przy HDK wyświetlony zostanie "Nieracjonalny mężczyzna" (20 lipca), "Poznasz przystojnego bruneta" (3 sierpnia), "Śmietanka towarzyska" (17 sierpnia) i "Casanova po przejściach" (31 sierpnia).

Wstęp na projekcje jest wolny.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
widz
widz 28.07.2018, 20:07
Porno i ,duszno ,kiedy grają