Zamość: OSiR zaprasza na rodzinny rajd rowerowy

start 23.06.2018 godz. 10:00

OSiR Zamość

koniec 23.06.2018 godz. 13:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

Do piątku (15 czerwca) Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w Eko Family Bike Tour. Rodzinny rajd rowerowy planowany jest na sobotę 23 czerwca.

Udział w imprezie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego warto się pospieszyć ze zgłoszeniami. Można tego dokonać drogą elektroniczną, wysyłając  e-mail na adres: [email protected].pl.

Uczestnicy zbiorą się w sobotę (23 czerwca) o godz. 10 na Rynku Wielkim i stąd ruszą na trasę wycieczki dookoła Zamościa na miejskie kąpielisko. W programie wiele atrakcji, m.in. wspólne grillowanie, zabawy sportowe, pokazy sprzętu wodnego i ratownictwa WOPR.

Więcej informacji: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu; ul. Królowej Jadwigi 8; tel. 84 677 54 62.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.