Zamość: Kapele serc - koncert w ZDK

start 19.05.2018 godz. 16:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 19.05.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Warto wybrać się w w sobotę 19 maja o godz. 17 do Zamojskiego Domu Kultury na koncert "Kapele serc". Wystąpią: Szczebrzeska Kapela Podwórkowa, Zespół Tańca Nowoczesnego Raptis, Studio Piosenki Autorskiej, Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna. W trakcie koncertu odbywać się będą licytacje na rzecz Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym.

Ponadto już od godz. 16 w ZDK czynna będzie kawiarenka, stoisko malowania twarzy i tatuażu dla dzieci, stoisko z zabiegami kosmetycznymi, stoisko z ręcznie robionymi maskotkami.

Biletem wstępu będzie dobrowolna wpłata do puszki, na rzecz Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym.

Partnerzy: Medyczne Studium Zawodowe, Imperium Uśmiechu, Pracownia „Trzy groszki”, Salon Fryzjerski „ Lady Hair”, Myjnia samochodowa CAR-MEN

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.