Zamość: Kuchenne ewolucje - wystawa fotografii Witolda Miąsika w Mazagramie

start 20.04.2018 godz. 17:00

Zamojska Grupa Fotograficzna GT

koniec 25.05.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Zamość, Pereca 16

Zamojska Grupa Fotograficzna GT zaprasza na wernisaż wystawy "Kuchenne ewolucje". Złożą się na nią fotografie autorstwa Witolda Miąsika. Ekspozycja będzie prezentowana od piątku 20 kwietnia w Kawiarni Mazagram na Starym Mieście w Zamościu (ul. Pereca 16).

"Żeby znaleźć temat fotografii – nie trzeba koniecznie pędzić autka! Zwiedzać! Podróżować …! Wystarczy czasami kilka chwil – wystarczy rozejrzeć się wokół, spojrzeć pod stopy, popatrzeć „w niebo” i … gotowe! Te obrazy powstały w ciągu kilku dni, w kuchni. A modele? Są u Państwa tam na pewno! Czy są godne, żeby zatrzymać na nich wzrok? Oceńcie to Państwo sami!" - zachęca Witold Miąsik.

Wernisaż ma się rozpocząć o godz. 17. Wystawa będzie czynna w Mazagramie do 25 maja.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.