Zamość: Balony wzbiją się w powietrze

start 17.03.2018 10:00

SM im. W. Łukasińskiego

koniec 17.03.2018 14:30

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

W sobotę 17 marca w Zamościu odbędzie się wyjątkowo widowiskowa impreza. Na Rynku Wielkim zorganizowane zostaną XVII Regionalne zawody modeli balonów na ogrzane powietrze o puchar prezydenta miasta Zamość.

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu, która jest głównym organizatorem wydarzenia spodziewa się udziału licznej grupy zawodników. Mają przyjechać m.in. z Hrubieszowa, Świdnika, Chełma, Biłgoraja, Rudy Huty, Krzczonowa. Nie zabraknie też przedstawicieli gospodarzy.

Najlepsza drużyna będzie reprezentować Zamość na mistrzostwach Polski "31 Mały Puchar Gordona Bennetta", które w tym roku odbędą się we Włocławku.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.