Hrubieszów: Kabaret Moralnego Niepokoju w HOSiR

start 17.03.2018 16:00

Agencja Artystyczna ART

koniec 17.03.2018 18:00

Lokalizacja: Hrubieszów, Ciesielczuka

Zapowiadają się ponad dwie godziny znakomitej zabawy. W połowie marca do Hrubieszowa przyjedzie Kabaret Moralnego Niepokoju i wystąpi ze swoim najnowszym programem zatytułowanym „Maj zaczyna się we wtorek”. Warto już rezerwować sobie termin: 17 marca, godz. 16, hala Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na co mogą liczyć ci, którzy wybiorą się na ten występ? Na kolejny znakomity, naszpikowany skeczami program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ma nie być w nim... polityki, za to ogromna dawka humoru.

Kabaretowi artyści będą stawiać pytania o istotę sztuki i odpowiadać na nie. Widzowie dowiedzą się też, jak zaplanować wakacje i przy tym nie zwariować. Podpowiedzą, jak rozmawiać z teściem, żeby... go nie zabić. 

To problemy, które miewa wiele osób. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest... na światowym poziomie.

Artyści obiecują, że jeśli publiczności się spodoba i poproszą o bisy, to bisy będą. Kabareciarze przypomną w nich swoje największe dotychczasowe hity.

Bilety w cenie 60 i 70 zł można już kupować w HOSiR, centrum handlowym na ul. Kolejowej 8, a także Agencji Artystycznej "ART" tel. 693 062 880.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.