WOŚP gra w Tyszowcach, Telatynie, Rachaniach, Komarowie

start 14.01.2018 godz. 08:00

Sztab WOŚP w Tyszowcach

koniec 14.01.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Tyszowce

Sztab WOŚP w Tyszowcach działa nie tylko w tej gminie, ale również sąsiednich Telatyn, Rachanie i Komarów-Osada. Zbiórka rozpocznie się już o 8, a od 14 w tyszowieckim gimnazjum odbędzie się tradycyjna impreza, podczas której również będzie można wesprzeć orkiestrę.

Przez pierwszą godzinę będą się odbywać gry i zabawy dla najmłodszych, natomiast o 15 rozpocznie się dwugodzinny maraton zumba fitness. O 17.30 organizatorzy zapraszają na skwer przy Placu Konfederacji Tyszowieckiej, gdzie przy dźwiękach muzyki zaplanowano aukcję orkiestrowych gadżetów.

Tegoroczny finał WOŚP zakończy o 20.00 tradycyjne światełko do nieba. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.