Zamość: Miasto zaprasza na bożonarodzeniowe jarmarki

start 02.12.2017 godz. 10:00

Miasto Zamość, Zamojski Dom Kultury

koniec 16.12.2017 godz. 16:00

Lokalizacja: Zamość, Rynek Wielki

Trzy kolejne grudniowe weekendy upłyną w Zamościu w prawdziwie bożonarodzeniowej atmosferze. Miasto zamierza zorganizować na Rynku Wielkim cykl świątecznych jarmarków. I już zaprasza do udziału w nich handlowców, a także mieszkańców miasta i turystów.

Wydarzenia są planowane na trzy pierwsze weekendy przyszłego miesiąca (2-3, 9-10 i 16-17 grudnia).

–  Przewidujemy - jak zawsze - piękną pogodę i całe mnóstwo pozytywnej energii! Będzie Mikołaj, wspaniali wystawcy, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji – zapowiada magistrat.

Jarmarki mają zaczynać się o godz. 10 i trwać do 18. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 84 677 24 94. Pytania zadawać można również mailem pod adresem: [email protected]

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.