Zamość: Romantyczny, walentynkowy koncert w ZDK

start 13.02.2022 17:00

Zamojski Dom Kultury

koniec 13.02.2022 18:30

Lokalizacja: Zamość, Partyzantów 13

Zamojski Dom Kultury zaprasza na walentynkowy koncert „Romantic”. To będzie wspaniała muzyczna podróż po najpiękniejszych przebojach muzyki rozrywkowej, śpiewanej przez wybitnego włoskiego tenora Sergio Bettasa. Towarzyszyć mu będzie piękna, polska skrzypaczka Ilona Perz-Golka.

W wykonaniu utalentowanego duetu usłyszymy przeboje m.in. Elvisa Presleya, Eltona Johna, Ennio Morricone, czy Franka Sinatry. Muzycy występują wspólnie od dwóch lat, wykonując znane przeboje we własnych aranżacjach oraz prezentując własne kompozycje.

Koncert "Romantic" przypomina występy słynnego Adrea Bocelli, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskiej publiczności i na długo pozostaje w pamięci słuchaczy.
 

13 lutego 2022, godz. 17.00, sala widowiskowa Zamojskiego Domu Kultury.
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w ZDK lub na www.zdk.zamosc.pl (zakładka Bilety).

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.