Zamość: Poznajemy kosmos. Warsztaty edukacyjne w bibliotece

start 17.11.2021 07:00

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

koniec 31.01.2022 07:00

Lokalizacja: Zamość, Sienkiewicza 5

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów kl. 1-3 szkół podstawowych na warsztaty i do pokoju zagadek „Poznajemy kosmos"

Spotkanie podzielone jest na 2 części:

- część warsztatową w trakcie, której  uczniowie oglądając krótkie animacje, układając  puzzle, słuchając tekstu dowiedzą się, jak zbudowany jest Układ Słoneczny, poznają nazwy planet, ich cechy charakterystyczne oraz kolejność występowania od Słońca,

- część w trakcie, której uczestnicy w określonym czasie będą rozwiązywać zadania związane z twórczością Stanisława Lema. Zabawa będzie wymagała współdziałania, logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Prawidłowe rozwiązanie poszczególnych zadań umożliwi uczniom zdobycie klucza, za którym kryje się niespodzianka.

Zajęcia poprowadzą nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Termin realizacji: listopad 2021 r. – styczeń 2022 r.

Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Czas trwania: 60-90 min

Zapisy na zajęcia:

84 638 49 39 wew. 25

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.