Poleje się krew w Jatutowie

start 14.11.2021 08:00

Klub Honorowych Krwiodawców przy UG Zamość

koniec 14.11.2021 14:00

Lokalizacja: Jatutów

Na niedzielę, 14 listopada w Jatutowie zaplanowano "Jesienną akcję poboru krwi". Organizuje ją Klub Honorowych Krwiodawców przy UG Zamość. Dla wszystkich uczestników przygotowano niespodzianki.

Każdy, to tego dnia (w godz. 8-14) zdecyduje się podzielić swoją krwią, może liczyć na zestaw upominków oraz gadżetów, ale również możliwość wylosowania atrakcyjnego bonusu. Panie z KGW w Jatutowie będą serwować krwiodawcom regeneracyjne posiłki.

Wszyscy też otrzymają zestawy czekolad, a w ramach akcji "Podaj dalej" będą mogli podzielić się tymi słodkościami z podopiecznymi zamojskiego Domu Dziecka oraz placówek opiekuńczych.

Zbiórka krwi jest organizowana w świetlicy wiejskiej z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.