Zamość: (NIE) Oceniaj książki po okładce - konkurs w Książnicy Zamojskiej

start 03.11.2021 08:00

Książnica Zamojska

koniec 15.11.2021 15:00

Lokalizacja: Zamość, Kamienna 20

Książnica Zamojska zaprasza do udziału w konkursie literacko-plastycznym (NIE) Oceniaj książki po okładce! Zadaniem konkursowym jest wykonanie, zaprojektowanie okładki, ilustracji dotyczącej wybranej (ulubionej) książki lub opisanie jej poprzez dowolny tekst literacki (poezja, proza). Konkurs skierowany jest do osób niepełnosprawnych (dzieci, młodzieży, dorosłych), seniorów i wszystkich zagrożonych wykluczeniem społecznym (osadzonych).

Jego celem jest aktywizacja środowiska osób specjalnej troski i umożliwienie im twórczego zaprezentowania się
w środowisku lokalnym.  Prace należy przesłać pocztą  lub dostarczyć osobiście w terminie do 15 listopada 2021 r. Mamy nadzieję na liczny udział oraz życzymy satysfakcjonujących wyników. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody.

Szczegółowych informacji udziela Wypożyczalnia Książki Mówionej i Zbiorów Multimedialnych, tel. (84) 627 11 54 wew. 28,
ul. Kamienna 20 w Zamościu.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.