Zamość: „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” w Kinie Konesera

start 14.10.2021 19:00

CKF Stylowy Zamość

koniec 14.10.2021 21:00

Lokalizacja: Zamość, Odrodzenia 9

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w  Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowe „Senso” serdecznie zapraszają na projekcję filmu z cyklu Kino Konesera. W czwartek, 14 października o godz. 19:00 na ekranie „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”.

Najnowszy film Emmanuela Moureta zdążył podbić światowe festiwale filmowe. O miłości nikt nie potrafi mówić w równie piękny, a zarazem oryginalny sposób jak Francuzi. Emmanuel Mouret kontynuuje zainteresowania, które sygnalizował w swoich poprzednich filmach. Stawia na oryginalną narrację, wyraźnie osobisty ton i zgrabnie balansuje pomiędzy nastrojami, rozładowując emocje humorem, gdy robi się zbyt poważnie.  

Bilety: 10/12 zł.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.